close
تبلیغات در اینترنت
دایی: کی‌روش نگاهش به لیگ را عوض کند/ فریب شکست ذوب‌آهن را نمی‌خوریم
loading...

کلوب هواداران پرسپولیس

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هرکس در جایگاه خود دیدگاه خاص خودش را دارد و کی‌روش باید پاسخگو به مسئولان فدراسیون فوتبال باشد نه دایی.  علی دایی در نشست خبری قبل از بازی با ذوب آهن در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ابتدا به نوبه خودم ماه مبارک رمضان را به تمام مسلمانان و ایرانی‌های عزیز تبریک می‌گویم و از طرفی شهادت حضرت علی (ع) را به تمام مسلمانان تسلیت می‌گویم. امیدوارم در این ماه پربرکت تمام روزه و نمازها و عزاداری‌ها مورد قبول درگاه حق قرار گیرد. سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هرکس در جایگاه…

جت هیتر

 

سیستم های گرمایشی تولید شده در گروه صنعتی صبا هواساز در مدل های هیتر،  جت هیتر ،هیتر کابینتی،یونیت هیتر، هیتر موشکی ، کوره هوای گرم و بخاری صنعتی ساخته و به بازار عرضه می شوند

سایر محصولات صبا هواساز : رطوبت ساز , مه ساز , مه پاش , باکس فیلتر , هود موضعی

فن سانتریفیوژ , هیتر موشکی , کولر صنعتی , جت هیتر , هواکش مرغداری , هواکش سیرکوله , جت فن , کمپوست قارچ  کمپوست ملارد , خاک پوششی , کولر صنعتی , هواکش صنعتی , هواکش مرغداری , ایرواشر

 

 

 

 

دایی: کی‌روش نگاهش به لیگ را عوض کند/ فریب شکست ذوب‌آهن را نمی‌خوریم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هرکس در جایگاه خود دیدگاه خاص خودش را دارد و کی‌روش باید پاسخگو به مسئولان فدراسیون فوتبال باشد نه دایی.  علی دایی در نشست خبری قبل از بازی با ذوب آهن در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ابتدا به نوبه خودم ماه مبارک رمضان را به تمام مسلمانان و ایرانی‌های عزیز تبریک می‌گویم و از طرفی شهادت حضرت علی (ع) را به تمام مسلمانان تسلیت می‌گویم. امیدوارم در این ماه پربرکت تمام روزه و نمازها و عزاداری‌ها مورد قبول درگاه حق قرار گیرد.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هرکس در جایگاه خود دیدگاه خاص خودش را دارد و کی‌روش باید پاسخگو به مسئولان فدراسیون فوتبال باشد نه دایی.

 علی دایی در نشست خبری قبل از بازی با ذوب آهن در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ابتدا به نوبه خودم ماه مبارک رمضان را به تمام مسلمانان و ایرانی‌های عزیز تبریک می‌گویم و از طرفی شهادت حضرت علی (ع) را به تمام مسلمانان تسلیت می‌گویم. امیدوارم در این ماه پربرکت تمام روزه و نمازها و عزاداری‌ها مورد قبول درگاه حق قرار گیرد.

وی افزود: مطمئنا ما بازی بسیار سختی را مقابل تیم خوب و پرمهره ذوب آهن داریم. آنها همیشه تیمی سخت‌کوش و بسیار خوب در بازی‌های خود بوده‌اند و همین موضوع کار را برای ما سخت می‌کند.  تیم ذوب آهن فقط در 20 دقیقه پایانی توپ و میدان را واگذار کرد و شکست خورد. هم‌چنین تیم پرسپولیس بعد از بازی اول برابر تراکتورسازی تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته و فردا به دنبال سه امتیاز بازی هستیم.

 

 مطمئنا دیدار با ذوب آهن سخت خواهد بود؛ چرا که همیشه در اصفهان و مقابل ذوب آهن بازی‌های دشواری داشته‌ایم. تیم ما توجهی به نتیجه هفته گذشته ذوب آهن ندارد؛ چرا که ذوب آهن در آن بازی مستحق شکست نبود.

دایی ادامه داد: اما ما به دنبال موفقیت در دومین بازی خودمان هستیم و هیچ کاری به بازی قبلی ذوب آهن نداریم. از طرفی معتقدم ذوب آهن با بازی خوبی که نشان داد در بازی قبل شایسته باخت نبود اما نتیجه برعکس شد و این تیم امتیاز بازی را از دست داد.

سرمربی قرمز‌پوشان تاکید کرد: من معتقدم بازی بسیار سختی را فردا در برابر ذوب آهن باانگیزه داریم. ما هرگز با توجه به تمرینات خوبی که داشتیم فریب باخت ذوب‌آهن در بازی قبلی را نمی‌خوریم و به این بازی به چشم یک بازی سخت نگاه می‌کنیم ولی خوشبختانه تمرینات بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم و آماده موفقیت در بازی دوم هستیم تا پاسخگوی هواداران خونگرم خود باشیم.

وی در خصوص پیام صادقیان نیز گفت: بدون شک پیام جزو بازیکنان خوب، آماده و آینده‌دار فوتبال کشورمان است و ما او را با هدف به خدمت‌ گرفتیم. پیام تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته و در بازی قبل هم با کمک همه بازیکنان تاثیر‌گذاری خوبی داشته است اما پیام همچنان جا دارد که بهتر شود او باید زحمت بکشد و ما هم باید به صادقیان کمک کنیم.

دایی درباره نحوه برگزاری و ساعات نشست‌های مطبوعاتی قبل از بازی گفت: من کاملا با نظر برخی‌ها که می‌گویند کمی نشست‌ها زمان خوبی برگزار نمی‌شود موافقم. بالاخره ما مربیان در آخرین جلسه تمریناتمان و با توجه به حضور خبرنگاران پاسخ سوالات آنها را می‌دهیم اما مجبوریم به این جلسات هم بیاییم که به نظر من مشکلاتی ایجاد می‌کند. به نظر من این انعکاس‌های خبری تاثیری ندارد اما ما مجبوریم و به خاطر خبرنگاران که آنها نیز برای فوتبال زحمت می‌کشند در این نشست‌ها شرکت می‌کنیم.

وی افزود: بهتر است تا این نشست‌ها در خانه تیم‌ها و بعد از آخرین تمرینات برگزار شود اما ما در کل مجبوریم به تصمیمات احترام بگذاریم و به خاطر خبرنگاران به این جلسات بیاییم. بهتر است سازمان لیگ بررسی بهتری داشته باشد چون این به نفع همه است.

 

معتقدم کنفرانس‌های مطبوعاتی که در زمان نامناسبی برگزار می‌شوند انعکاس خبری خوبی ندارند و فقط بعضی از سایت‌ها می‌توانند این اخبار را انعکاس دهند. هم‌چنین سرمربی و بازیکنان تیم باید در جلسه‌ی آخر تمرینات هر تیم حضور داشته با شند و نمی‌توانند زودتر از تیم راهی شهر دیگر و محل برگزاری مسابقه شوند. به همین دلیل ما هم مجبور شدیم با تیم به اصفهان بیاییم و این منجر شد که بدون این‌که در هتل استراحت داشته باشیم به محل کنفرانس مطبوعاتی بیایم. حضور من در جلسه‌ی کنفرانس مطبوعاتی به احترام سازمان لیگ و خبرنگاران بوده است و در مجموع موافق برگزاری کنفرانس‌های مطبوعاتی در زمان‌های نامناسب نیستم.

 در همین هنگام بود که دبیر هیئت فوتبال اصفهان و مسئولان رسانه‌ای باشگاه ذوب‌آهن بابت حضور علی دایی در نشست مطبوعاتی تقدیر کردند و گفتند: با توجه به اینکه علی دایی ساعت 17.20 به هتل محل اقامتش رسید اما سریعا هتل را به مقصد نشست مطبوعاتی با توجه به شرایط ماه مبارک رمضان ترک کرد که جا دارد از ایشان تقدیر کنیم.

سرمربی قرمز‌پوشان همچنین در خصوص حضور بازیکنان جوان زیاد در پرسپولیس نیز یادآور شد: مطمئنا ما بازی به بازی بهتر می‌شویم. این جوان‌ها نیاز به زمان دارند. ما بازی اول خوب ظاهر شدیم اما ان‌شاءالله بازی به بازی بهتر می‌شویم.

 

 وی در پاسخ به سوال خبرنگار ی که پرسید با توجه به برگزاری جام جهانی در سال آینده انگیزه‌ی بازیکنان پرسپولیس برای حضور در لیست نهایی کی‌روش چقدر در لیگ جاری افزایش خواهد یافت، تصریح کرد: بدون شک سرمربی تیم ملی است که در انتخاب بازیکن برای تیم ملی نقش داشته و همه چیز باید طبق نظر او باشد اما به کی‌روش توصیه می‌کنم که او در سال جاری باید لیگ را با دید دیگری نگاه کند. مطمئنا هر بازیکنی دوست دارد در جام جهانی حاضر باشد و تمرینات خوب انگیزه‌ی بازیکنان را بالا می‌برد. اگر سرمربی تیم ملی از روی لیگ، بازیکنان را نگاه کند و به لیگ نگاه داشته باشد تمامی بازیکنان پرسپولیس این انگیزه را خواهند داشت که با عملکرد مناسب بتوانند نظر سرمربی تیم ملی را جهت حضور در لیست نهایی جلب نمایند.

 

 دایی در مورد پیروزی هفته گذشته تیمش مقابل تراکتورسازی تبریز بیان داشت: اگرچه تیم‌های مختلف لیگ برتر در هفته نخست کیفیت مطلوبی نداشتند و نتوانستند بهترین عملکرد خود را به نمایش بگذارند اما به نظرم ما در دیدار با تراکتورسازی آنچنان بد نبودیم و مقابل نایب‌قهرمان فصل گذشته خوب کار کردیم و توانستیم سه امتیاز را ازآن خود کنیم. با این حال حدود 5،6 هفته طول می‌کشد تا به شرایط ایده‌آل مد نظر من نزدیک شویم و بازیکنان جوان ما نیز به شرایط آرمانی خود برسند.

 

 دایی در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسید پرسپولیس چه زمانی به مرز آمادگی مطلوب می‌رسد، گفت: پرسپولیس هم‌اکنون نیز مطلوب است؛ چرا که هفته‌ی اول برابر تراکتور بد کار نکرد و اکثر اوقات توپ در اختیار ما بود اما باید بهتر باشیم و در مجموع معتقدم در هفته‌ی پنجم یا ششم به مرز آمادگی مطلوب و هماهنگی لازم برسیم.

سرمربی قرمز‌پوشان در مورد اظهارات کارلوس کی‌روش نیز یادآور شد: من از دیدگاه کی‌روش خبر ندارم اما ما جوان‌های خوبی در فوتبال کشورمان داریم. هرکس در جایگاه خود دیدگاه خاص خودش را دارد و کی‌روش باید پاسخگو به مسئولان فدراسیون فوتبال باشد نه دایی. من جواب سوال‌ها و صحبت‌های کی‌روش را نمی‌توانم بدهم و فقط برای تیم ملی کشورم در جام جهانی آرزوی موفقیت دارم چون دوست دارم همیشه دل مردم شاد باشد. مخصوصا علاقمندان به فوتبال در ایران اسلامی.

admin بازديد : 15 پنجشنبه 10 مرداد 1392 زمان : 22:46 نظرات ()
مطالب مرتبط
ارسال نظر براي اين مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

لينک دوستان

نظرسنجي
نتیجه بازی پرسپولیس-ذوب اهن؟پخش بازی ها


هفته 2 جام خليج فارس
پنج‌شنبه 10 مرداد
22:00
راه آهن
سايپا
22:00
استقلال خوزستان
مس
22:00
داماش گيلان
ملوان
22:00
گسترش فولاد
تراکتورسازي
22:15
سپاهان-
استقلال
جمعه 11 مرداد
22:00
صباي قم-
نفت تهران
22:00
فجر سپاسي-
فولاد
22:15
پرسپوليس-
ذوب آهن


بک لینک بک لینک