close
تبلیغات در اینترنت
گزارش بازی/ پرسپولیس با گل سید صالحی تراکتور را در هم کوبید
loading...

کلوب هواداران پرسپولیس

دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و تراکتورسازی از هفته اول مسابقات لیگ برتر فوتبال، ساعت 22:15 چهارشبه دوم مرداد ماه 1392 در ورزشگاه آزادی تهران آغاز شد و تیم پرسپولیس با تک گل دقیقه 81 سید مهدی سید صالحی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز را با نتیجه یک بر صفر درهم کوبید . تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار برابر تراکتورسازی تبریز در هفته اول رقابت‌های لیگ برتر فوتبال (جام خلیج فارس) با تک گل سید مهدی سید صالحی به برتری دست یافت. محسن قهرمانی به همراه محمدرضا منصوری، حسین طالقانی و رضا کرمانشاهی با نظارت داوری…

جت هیتر

 

سیستم های گرمایشی تولید شده در گروه صنعتی صبا هواساز در مدل های هیتر،  جت هیتر ،هیتر کابینتی،یونیت هیتر، هیتر موشکی ، کوره هوای گرم و بخاری صنعتی ساخته و به بازار عرضه می شوند

سایر محصولات صبا هواساز : رطوبت ساز , مه ساز , مه پاش , باکس فیلتر , هود موضعی

فن سانتریفیوژ , هیتر موشکی , کولر صنعتی , جت هیتر , هواکش مرغداری , هواکش سیرکوله , جت فن , کمپوست قارچ  کمپوست ملارد , خاک پوششی , کولر صنعتی , هواکش صنعتی , هواکش مرغداری , ایرواشر

 

 

 

 

گزارش بازی/ پرسپولیس با گل سید صالحی تراکتور را در هم کوبید

دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و تراکتورسازی از هفته اول مسابقات لیگ برتر فوتبال، ساعت 22:15 چهارشبه دوم مرداد ماه 1392 در ورزشگاه آزادی تهران آغاز شد و تیم پرسپولیس با تک گل دقیقه 81 سید مهدی سید صالحی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز را با نتیجه یک بر صفر درهم کوبید

.

تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار برابر تراکتورسازی تبریز در هفته اول رقابت‌های لیگ برتر فوتبال (جام خلیج فارس) با تک گل سید مهدی سید صالحی به برتری دست یافت.

محسن قهرمانی به همراه محمدرضا منصوری، حسین طالقانی و رضا کرمانشاهی با نظارت داوری مسعود مرادی این دیدار را قضاوت خواهد کرد.

هوا، خنک و مطلوب برای برگزاری یک بازی دیدنی و جذاب. هواداران دو تیم در جایگاه‌های خود نظاره‌گر این بازی خواهند بود و اصحاب رسانه نیز در پشت دروازه‌ها و جایگاه‌ ویژه قرار گرفتند.

بازی با سوت داور آغاز شد.

در دقیقه 4 پاس عمقی علی کریمی در محوطه جریمه پرسپولیس با برخورد مهاجم تراکتورسازی با نیلسون همراه شد که کادر پزشکی پرسپولیس وارد زمین شد و نیلسون به جریان بازی برگشت.

در دقیقه 7 در یک رفت و برگشت مهاجم تراکتورسازی ضربه‌ای به توپ زد که پس از برخورد به پای مدافعان پرسپولیس به کرنر رفت و پس رفع مصدومیت بازیکن تراکتورسازی، کرنر بار دیگر تکرار شد.

محمد نوری کاپیتان پرسپولیس در سمت راست هادی نوروزی را در دقیقه 10 صاحب موقعیت سانتر کرد و ارسال وی با دست مدافع تراکتور برخورد کرد و محسن قهرمانی نقطه پنالتی را نشان داد. رضا حقیقی ضربه پنالتی را به دست دروازه‌بان تراکتور زد و پس از ضربه سر وی نیز دروازه حامد لک باز نشد.

محمد نصرتی که به دلیل مصدومیت از ناحیه سر از زمین بیرون رفته بود با سری بانداژ شده وارد زمین شد.

مشورت تیم داوری در خصوص اعتراض نیمکت تراکتورسازی با حضور ناظر بازی خاتمه یافت.

در دقیقه 17 حرک عمقی بازیکنان پرسپولیس توس کمک داور اعلام آفساید شد.

در دقیقه 20 غلامرضا رضایی پس از یک حرکت سرعتی توپ را از بالا دست دروازه‌بان عبور داد که مدافع تراکتور توپ را از نزدیک خط دروازه دور کرد.

دیدار استقلال خوزستان و ذوب آهن تا دقیقه 42 با تساوی بدون گل در جریان است.

غلامرضا رضایی در دقیقه 24 هادی نوروزی را در موقعیت گلزنی قرار داد که توپ به دروازه‌بان تراکتور رسید.

محمد نصرتی در دقیقه 29 در یک صحنه ساده توپ را به کرنر فرستاد. قاسم دهنوی کرنر را به تیر دوم ارسال کرد و محسن بنگر توپ را برای محمد نوری کاشت که با دخالت مدافع حریف نوری نتوانست از این توپ استفاده کند که اعتقاد به خطا داشت که داور خطای او را اعلام کرد.

در دقیقه 31 سانتر نوروزی و ضربه سر نوری به دست حامد لک و تیر دروازه برخورد کرد و کرنر شد و در ادامه ضربه کرنر نیز مهار شد.

اعتراض محمد ابراهیمی در دقیقه 34 محسن قهرمانی را مجبور به دادن کارت زرد کرد.

نیمه اول دیدار تیم‌های استقلال خوزستان و ذوب آهن با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

مرتضی اسدی مدافع تراکتور در دقیقه 39 در یک برخورد با سید صالحی با مصدومیت مواجه و برای دقایقی از زمین خارج شد.

جواد کاظمیان حرکت عمقی خود را به سمت دروازه نیلسون آغاز کرد که توسط مدافعان پرسپولیس به خوبی مهار شد.

در این دقایق لحظه به لحظه بر تعداد تماشاگران ورزشگاه افزوده می‌شود.

حسین ماهینی در دقیقه 44 با ارسال توپ بلندی با دست مهاجمان سرخپوش را صاحب موقعیت کرد که ضربه مهاجمان از روی دروازه تراکتور به بیرون رفت.

محسن قهرمانی دو دقیقه وقت اضافه برای نیمه اول در نظر گرفت.

ضربه زمینی رضا حقیقی در محوطه جریمه ترکتوار توسط مدافعان مهار شد و در ادامه حقیقی با تکل روی پای بازیکن حریف، یک کارت زرد از محسن قهرمانی دریافت کرد.

بازیکنان تراکتور در آخرین دقایق پایانی نیمه اول پشت محوطه جریمه پرسپولیس در یک رفت و برگشت صاحب یک ضربه کاشته شدند که جواد کاظمیان این ضربه را به بالای دروازه پرسپولیس فرستاد.

این دیدار در پایان نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.

تیم فوتبال پرسپولیس در نیمه دوم در ضلع جنوبی ورزشگاه آزادی قرار گرفت و آغازگر بازی بود.

نیمه دوم با تاخیر آغاز شد.

هادی نوروزی در یک حرکت عمقی و دیدنی راهی محوطه جریمه تراکتور شد که توسط مرتضی اسدی با خطا متوقف شد و این بازیکن توسط محسن قهرمانی در دقیقه 49 کارت قرمز گرفت و تیم تراکتور از این دقایق باید 10 نفره به بازی بپردازد.

خطای اعلام شده نیز چسبیده به خط محوطه جریمه تراکتور اعلام شد که ضربه بازیکنان پرسپولیس به مدافعان تراکتور برخورد کرد و راهی اوت شد.

کاظمیان در دقیقه 53 جای خود را به فرشید طالبی داد.

پرسپولیس در دقیقه 56 در یک ضد حمله دروازه تراکتور را تهدید کرد که ضربه غلامرضا رضایی به مدافع حریف برخورد کرد و در ادامه تیم تراکتور 10 نفره دست به ضد حمله زد که مهار شد.

پرسپولیس در این دقایق آهنگ دروازه تراکتور کرد و بارها و بارها روی دروازه میهمان حمله کرد.

در دقیقه 63 محسن ربیع‌خواه به جای سعید دقیقی وارد زمین شد.

عادل کلاه‌کج در دقیقه 84 اولین گل لیگ سیزدهم را برای تیم استقلال خوزستان وارد دروازه ذوب آهن کرد.

در دقیقه 65 در محوطه جریمه تیم تراکتورسازی توپ به دست مدافع این تیم برخورد کرد که سید صالحی با اعتراض به داور اعتقاد شدید به خطای پنالتی داشت که قهرمانی از این صحنه گذشت.

در دقیقه 66 پیام صادقیان به جای غلامرضا رضایی وارد زمین شد.

قاسم دهنوی و علی کریمی در یک برخورد در دقیقه 70 از سوی داور به آرامش دعوت شدند.

پیام صادقیان در اولین حرکت خود به عمق زد اما توسط مدافعان توپ او مهار شد و در ادامه نیز رضا حقیقی توپ بازیکن حریف را گرفت که داور خطا اعلام کرد و پس از آن بازیکن تیم تراکتورسازی در صحنه‌ای با پا به صورت هادی نوروزی کوبید.

علی دایی در دقیقه 73 مهرداد کفشگری را به جای رضا حقیقی به زمین فرستاد.

میلاد میداودی در دقیقه 88 گل دوم استقلال خوزستان را وارد دروازه تیم ذوب آهن کرد و این بازی با نتیجه دو بر صفر به سود خوزستانی‌ها به پایان رسید.

هادی نوروزی بار دیگر در دقیقه 76 از سمت راست توپ زمینی را به سمت دروازه تراکتور ارسال کرد که این توپ از دستان حامد لک عبور کرد و به مهاجمان پرسپولیس نرسید و یک فرصت دیگر از دست رفت.

محمد نوری در دقیقه 80 بار دیگر با یک پاس خوب به هادی نورزی موقعیت مناسبی را ایجاد کرد که سانتر نوورزی با ربه سر محمد نوری از روی دروازه عبور کرد.

سید مهدی سید صالحی در دقیقه 81 با پاس زیبای پیام صادقیان و یک حرکت زیبا و ضربه‌ای فنی دروازه حامد لک را باز کرد و پرسپولیس را به برتری یک بر صفر رساند.

یک دقیقه بعد پیام صادقیان یک موقعیت گلزنی خوب را به سادگی از دست داد.

میثم بائو در دقیقه 84 جایگزین علی کریمی شد.

حرکت محمد ابراهیمی در محوطه جریمه پرسپولیس توسط محسن بنگر مهار شد.

هادی نوروزی در دقیقه 86 جای خود را به حمیدرضا علی عسگری داد.

علی عسگری در شرایطی که می‌توانست دومین گل پرسپولیس را وارد دروازه تراکتورسازی بکند توپ را به سید صالحی پاس داد و ضربه گل سید صالحی از سوی کمک داور آفساید اعلام شد.

محسن قهرمانی 3 دقیقه وقت اضافه برای نیمه دوم در نظر گرفت.

سید صالحی در دقیقه 91 با یک دریبل زیبا مدافع تراکتور را پشت سر گذاشت اما ارسال او از بازیکنان پرسپولیس گذشت.

پیام صادقیان با حرکات و پاس‌های زیبای خود عملکرد قابل قبولی را در این دقایق به نمایش گذاشت.

این دیدار پس از پایان 90 دقیقه وقت قانونی و وقت‌های اضافه با نتیجه یک بر صفر به سود تیم فوتبال پرسپولیس به پایان رسید.

Pouya بازديد : 8 پنجشنبه 03 مرداد 1392 زمان : 10:30 نظرات ()
مطالب مرتبط
ارسال نظر براي اين مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

لينک دوستان

نظرسنجي
نتیجه بازی پرسپولیس-ذوب اهن؟پخش بازی ها


هفته 2 جام خليج فارس
پنج‌شنبه 10 مرداد
22:00
راه آهن
سايپا
22:00
استقلال خوزستان
مس
22:00
داماش گيلان
ملوان
22:00
گسترش فولاد
تراکتورسازي
22:15
سپاهان-
استقلال
جمعه 11 مرداد
22:00
صباي قم-
نفت تهران
22:00
فجر سپاسي-
فولاد
22:15
پرسپوليس-
ذوب آهن


بک لینک بک لینک